Daugavpili apmeklēs Moldovas NVO delegācija19/06/07Pārstāvji no Moldovas nevalstiskajām organizācijām Daugavpilī ieradīsies 20. jūnijā. Plkst. 15.00 Pensionāru un invalīdu dienas centrā Liepājas ielā 4 notiks delegācijas tikšanās ar Daugavpils nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.

Viesus no Moldovas interesē Latvijas pieredze nevalstisko organizāciju darbā, sadarbība ar pašvaldību un valsti. Moldovas nevalstiskās organizācijas ļoti interesējas par ES finansējuma piesaistes iespējām, viesiem tiks stāstīts par lielākajiem projektiem, kuri realizēti ar nevalstisko organizāciju starpniecību.

Daugavpilī ir uzkrāta liela pieredze un šajā pieredzē daugavpilieši labprāt dalīsies ar Moldovas kolēģiem. Nevalstiskās organizācijas Daugavpilī ļoti aktīvi iesaistās pašvaldības projektu realizācijā, ļoti veiksmīgi sadarbojas ar Domes struktūrām. Par to prezentāciju gatavo Daugavpils Pilsētas attīstības departamenta speciālisti. Bez tam nevalstiskajām organizācijām ir savi projekti un pieredze un arī par to tiks informēti viesi no Moldovas.

Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre Līga Korsaka, 5404374

Автор: Daugavpils

Автор: WilliamCob
Добавлено: 19.11.2017 06:31
0

Eat and lose weight in 15 days:
https://sites.google.com/site/weightlossluxury/system/app/pages/sitemap/hierarchy


Food for Google:
are dill pickles good for weight loss
buteyko breathing and weight loss
best home exercise machines for weight loss
back pain and unexplained weight loss
good diet pill lose weight
how did stephanie mcmahon lose weight
equilibrium weight loss madison wi
bj penn weight loss challenge
running 2 hours a day to lose weight

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha